Z jakich powodów niektóre z gier stają się świetnymi, kochanymi przez grających produkcjami.

Posted on 17/09/2021 3:26pm

Co roku na rynku pojawiają się dziesiątki nowych gier, ale tylko niewielu tytułom może się udać odnieść prawdziwy sukces. I gra taka nie tylko świetnie się sprzedaje, ale też każde nowe wydanie wywołuje niesamowite emocje u grających, jacy nie będą mogli się doczekać kolejnej części.


stres
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


plaża - wakacje
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com


Tak samo jest przy kultowych Simsach. Ich kolejna odsłona nawiązuje oczywiście do najlepszych cech swoich poprzedniczek, lecz daje równocześnie zupełnie nowe możliwości. Gra jest do kupienia w każdym dobrym sklepie, a w zestawie dostaje się nagraną płytkę oraz cd key sims 3 do jej aktywacji. Na tyle ona wciąga, że rozpoczynając grę nastawić się trzeba na to, że się skończy po wielu przegranych godzinach.


kościół


Następną kultową produkcją jest call of duty psp - ciekawa historia, świetna strzelanka z rodzaju pierwszoosobowych. Aktualnie ostatnią wersją jest cod modern warfare, osadzona w realiach współczesnego świata. W czasie rozgrywki można przejmować kontrolę nad różnymi postaciami, a także uczestniczyć w niejednej rozbudowanej misji. Bardzo dobrze dopracowana jest strona grafiki, przez co gra posiada rewelacyjny klimat, a równocześnie doskonale oddane najróżniejsze szczegóły. Pośród grających ogromną popularnością nadal się cieszy wersja poprzednia, czyli cod 3.
Ona z kolei, tak samo jak poprzedniczki, osadzona jest w realiach drugiej wojny światowej, w tym przypadku podczas alianckich działań w Normandii - podobał mi się cod modern warfare.

Już istnieje moja strona www (http://www.equiversum.pl/pl/c/Dla-jezdzca/1) - kliknij w poniższy link, poczytaj treść oraz zostaw proszę jakiś komentarz. Będziemy wdzięczni.

Z pewnością grając w tę produkcję nie można się nudzić, ponieważ autorzy zaproponowali wiele atrakcji, przykładowo takich jak skoki ze spadochronem.

Tags: gry, autor, rzeka, świat