Wzorzyste kartki pocztowe – czy należy podtrzymywać tę tradycję

Posted on 02/12/2021 7:19am

Już wkrótce święta, zatem warto między innymi pomyśleć o spędzeniu czasu ze swoimi bliskimi. Mamy to szczęście, jeśli możemy razem z innymi zasiąść do stołu, wymienić poglądy, opowiedzieć o swoim codziennym życiu i najważniejszych wydarzeniach. Nie zawsze jednak taka możliwość, by się wspólnie spotkać jest. W takim wypadku, tak czy inaczej warto pamiętać o najbliższych, chociażby wysyłając im kartki pocztowe. Dzisiaj ten obyczaj jest coraz mniej popularny, ponieważ wolimy zadzwonić, wysłać smsa bądź porozmawiać przez komunikator internetowy. Każdy sposób jest rzecz jasna dobry, jeżeli w ten sposób podtrzymujemy pozytywne relacje z najbliższymi. Tyle że tradycyjne sposoby, tak jak wymienione wyżej wysyłanie pocztówek ma swój urok, jakiego ani sms, ani nawet wideo rozmowa nie zastąpią.

pisanie listu
Author: Kristina D.C. Hoeppner
Source: http://www.flickr.com
Obecnie poligrafia jest bardzo rozwinięta (doczytaj: teczki ofertowe), tym samym kartki pocztowe bywają naprawdę atrakcyjne. Oczywiście wybór jeśli o to chodzi jest szeroki: od najprostszych kartek, z wydrukowanym zdjęciem, po te trójwymiarowe, jakie może wykonać wyłącznie drukarnia dysponująca określonymi urządzeniami. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które na pewno docenią nasi najbliżsi, jest zrobienie takiej kartki także własnoręcznie.

Nie czekaj! Jeżeli spodobały Ci się nasze wpisy, to doczytaj więcej (http://www.vincent.pl/maszyny-pakujace/) następne oraz interesujące wątki. Wystarczy wejść w ten link.

Wystarczy jeśli o to chodzi kupić dosłownie kilka przyborów i chwilę pomyśleć co chcielibyśmy zamieścić na takiej kartce, a samo zrobienie będzie znacznie łatwiejsze niż sądzimy. Prawdą jest, że w rzeczywistości z reguły po prostu nie chce nam się brać za tego rodzaju rzeczy lub – jak to przeważnie tłumaczymy – nie mamy na to czasu. Jednak taka kartka samodzielnie wykonana, ani drogo nie kosztuje, ani nie jest wysoce pracochłonna, natomiast może sprawić adresatowi jak najbardziej miłą niespodziankę.

Sprawdź także - widokówkilisty
Author: 24oranges.nl
Source: http://www.flickr.com
W końcu, jeśli przyzwyczailiśmy się już do smsów, czy widorozmów, gdy w którymś momencie pojawi się nam w skrzynce list z przesłaną do nas kartką, zapewne będziemy miło zaskoczeni. Takie drobiazgi są w cenie, szczególnie w czasach, kiedy większość rzeczy możemy kupić – robiąc coś samodzielnie pokazujemy, że nam zależy na odbiorcy, że chcemy obdarować go czymś oryginalnym i poświęcić na to swój czas i energię. Większość adresatów, na pewno tego rodzaju działania doceni.

Tags: czas, rozmowa, rozwiązanie