Świetne audiobooki czytane przez wybitnych aktorów

Posted on 25/01/2022 7:41am

Ciekawe książki nieraz brzmią jeszcze bardziej intrygująco, kiedy są czytane. Współcześnie w epoce nowych technologii coraz więcej książek da się kupić nie tylko w formie wizualnej, lecz również ich wysłuchać – nie bez przyczyny teraz audiobooki odznaczają się niezwykłą popularnością.


audiobook
Author: jeff_golden
Source: http://www.flickr.com
Dzięki temu można przykładowo posłuchać wspaniałego utworu literackiego w samochodzie, samolocie bądź w trakcie wykonywania nieskomplikowanych manualnych prac. Jest to także doskonały sposób na zapoznanie się z treścią książki dla słuchowców , a także osób niewidzących. Oprócz tego wiele światowej sławy dzieł jest czytanych przez wybitnych aktorów, których głosu wyjątkowo przyjemnie się słucha. Audiobook Nieśmiertelni Severski ( pt. nieśmiertelni) jest tego znakomitym przykładem – doskonała powieść Severskiego, bijąca rekordy popularności wśród amatorów political fiction, jest teraz dostępna również w formie audio i mp3. Dlatego też nawet dla osoby, która zna treść książki, audiobook Nieśmiertelni Severski to niewątpliwie strzał w dziesiątkę

Vincent V. Severski jest pisarzem słynnym z sporej precyzji w opisywaniu realiów politycznych – sam służył wiele lat w wywiadzie, ponadto posiada dokładne wykształcenie prawne i kryminologii. Niemało czasu na swych zadaniach spędzał zagranicą , a także zna 3 języki obce, dlatego z łatwością opisuje i kreuje zarazem rzeczywistość w najdalszych zakątkach świata. Akcja ma miejsce na przykład w Teheranie, Sztokholmu , jak również Moskwy. Autor również absolutnie nie boi się trudnej tematyki hackerskiej. Niemało audiobooków jest czytanych przez autentycznych profesjonalistów i ten zdecydowanie nie stanowi wyjątku, co potwierdza grono zachwyconych fanów.Audiobook nieśmiertelni Severski świetnie prezentuje doświadczenie autora; czytanie go charakterystycznym i hipnotyzującym głosem Krzysztofa Gosztyły (słynącego na przykład z „Ogniem i mieczem”, „Pułkownika Kwiatkowskiego” , a także świetnego dubbingu Hagrida) doskonale podkreśla tematykę utworu.

audiobook na iphonie
Author: athriftymrs.com
Source: http://www.flickr.com
Dużo na temat książki audiobook Nieśmiertelni Severski można również przeczytać w internecie – można tam przykładowo przeczytać recenzje, obejrzeć wywiad z autorem oraz zapoznać się z bieżącymi cenami. Z pewnością warto pamiętać, że teraz coraz częściej można odnaleźć znakomicie czytane audiobooki w niebywale korzystnych cenach, na jakie każdego wielbiciela thrillerów.

Nie ma żadnych wątpliwości, że to jest naprawdę rzetelna oferta (https://www.klubtanca.pl/kursy-tanca/), odnosząca się do cennych tekstów. Poznaj ją teraz.

Tym sposobem wspierany jest także sam autor oraz legalne ściąganie dzieł literackich – jest to zjawisko bardzo znane jako alternatywa dla popularnych „piratów”. Pod tym względem różnych możliwości jest niezwykle wiele i dlatego zdecydowanie dobrze jest z nich korzystać, żeby już wkrótce zanurzyć się w interesującym świecie „Nieśmiertelnych”.

Tags: MP3, powieść, książki