Walentynki - nieco pomysłów, żeby uczynić jeden wieczór szczególnym

Posted on 17/05/2019 4:24am

Dzień zakochanych obchodzony czternastego lutego jest dniem nadzwyczajnym. Pary okazują sobie czułość na każdym kroku, starają się obchodzić tę okazję niesłychanie romantycznie. Co jednak w takim razie, jeśli na tak niezwykłą chwilę brak nam pomysłu? Oto kilka sposobów, żeby spędzić to święto namiętnie i ze smakiem.


więcej wskazówek
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Żeby kolacja walentynkowa była niepowtarzalna, wypada pamiętać o kilku składnikach. Punkt główny to świeczki, które wprowadzą tajemniczy nastrój do miejsca, w którym zamierzamy ucztować. Są one cudownym pomysłem do przystrojenia stołu jak i przestrzeni naokoło nas. Mogą to być zarówno szerokie świece jak i niskie podgrzewacze, jeżeli jednak stawiamy na te drugie, dobrze jest zapalić ich więcej, dlatego że dają niewiele światła. Następny pomysł na tworzące fantastyczny klimat ozdoby walentynkowe to kwiaty. Powinno się obdarować nimi damę, poczuje się ona w takim przypadku ponadprzeciętnie lub też ustawić je na stole w wazonie. Niech to będą czerwone róże symbolizujące stabilną miłość oraz namiętność. Zarówno gigantyczny bukiet jak i pojedyncza sztuka jest dobrym pomysłem. Aby wprowadzić urok do miejsca, gdzie będzie toczyć się kolacja walentynkowa musimy dodatkowo zadbać o dobrą muzykę w tle. Romantyczne składanki jesteśmy w stanie skomponować samodzielnie lub możemy skorzystać z już przygotowanych, osiągalnych w sieci lub płytach CD. Piosenki będą umilać dodatkowo czas i spowodują, że poczujemy się spektakularnie patrząc sobie intensywnie w oczy.

Zakochani, Walentynki
Author: MSM Mońki
Source: MSM Mońki
Ozdoby walentynkowe (pomysły) oraz muzyka są ogromnie istotne, aczkolwiek aby całokształt tego wieczoru był dopełniony, trzeba pamiętać o posiłku oraz winie. można wykazać się zdolnościami kulinarnymi serwując spaghetti lub wyśmienitą pieczeń, lub także razem ugotować cokolwiek z drugą połówką. Zapewni to dodatkową uciechę w czasie wieczoru. Jeżeli chodzi o rodzaj wina serwowany do takiej kolacji, wybieramy na ogół czerwone wytrawne lub półsłodkie, jakie cudownie rozgrzeje nas podczas zimowego wieczora. Kapitalnie sprawdzi się również gorąca czekolada. Nie ważne jaki mamy staż związku, czy to miesiąc czy to kilka lat, przystaje pamiętać o tak ważnym dniu jakim są walentynki. Na co dzień bowiem niejednokrotnie zapominamy o tym, aby celebrować uczucie, którym się darzymy i doceniać swoją drugą połówkę za to, że jest. Kolacja walentynkowa pozwoli nam poczuć magię bycia razem, odświeżyć uczucia i spowoduje, że będziemy się czuć nadzwyczajnie.

Tags: Czekolada, światła, uczucie