W jaki sposób zrobić choćby niewielką karierę w świecie muzyki?

Posted on 01/03/2022 7:25am

Rady dla zamierzających wreszcie wypromować własny zespół muzyczny. Wiadoma sprawa: zespołów jest o wiele więcej, aniżeli aptek, szmateksów czy lokali z tureckimi przysmakami w naszych miastach. Jednakże bardzo duża konkurencja na rynku muzyki w żadnym razie nie może nas zbytnio sparaliżować.

gitara
Source: http://www.morguefile.com/
Chociażby dlatego, że trzeba wierzyć we własne umiejętności. Zapewne w większości przypadków ta wiara jest w zupełności bez pokrycia w rzeczywistości, lecz nawet jeśli nie zrobimy wielkiej kariery jak Piasek, Slash albo Metallica, przynajmniej spędzimy urokliwie czas, zapewne poznamy wiele interesujących osób.

Kiedy człowiek prowadzi działalność w branży muzycznej, i nawet chodzi o czystą amatorkę, i tak może rozszerzyć swoje horyzonty, listę znajomości, zdolności interpersonalne. Nie należy się zbytnio napalić na robienie kariery, ponieważ akurat świat muzyki jest zły, lecz trzeba spróbować. Najbardziej znaczące jest to, aby ciągle trenować. Eric Clapton jest wybitnym gitarzystą - jednakowoż ciągle ćwiczy, muzyka to jego pasja, lecz także praca. Chociaż kiedy będziemy od samego startu zakładali, że traktujemy występowanie jako pracę zarobkową, zapewne będziemy komercyjni, a to nic fajnego.Idealny scenariusz to grywanie ze swoimi znajomymi, posiadanie celów, ale mimo wszystko wszystko jest do pewnego czasu dla zabawy. Przykładowo System Of A Down (nowości i zdjęcia) tak właśnie zaczynał. Ormianie mieszkający w USA byli przyjaciółmi, bardzo kochali muzykę, pewnie nie myśleli, że po pewnym czasie odniosą niezwykły sukces.

Czy ta notka wzbudziła Twoją ciekawość? Jeżeli tak, to przeczytaj ten bardzo w serwisie (http://www.manima.pl/pl/products/zabawki/agd/plastikowe-zabawkowe-jedzenie-dla-dzieci-warzywa-i-owoce-zestaw-kuchnia-120-sztuk-324). On bez wątpienia też okaże się wart przeczytania.

Chociaż w tym momencie akurat mała adnotacja - język przez nas używany jest urokliwy, ale jeżeli marzy się nam kariera, niezbędna jest wytrwała nauka angielskiego. Bardzo wielu polskich wykonawców nagrywa w angielskim - jednakowoż cóż z takich starań, jeśli ciężko nie dostrzec, że wielkim problemem jest akcent? Wiadomo: gdy porozumiewamy się z Anglikami, Australijczykami bądź chociażby Hindusami nie powinniśmy wstydzić się własnego akcentu, bo nie ma jednego sposobu wypowiadania się. Jednakże w przypadku śpiewu, trudno nie śmiać się z akcentowania słów przez pewnych muzyków. To pewnik.

Tags: muzyka, kariera, sukces, Muzycy, gitarzyści