W funkcjonalnej kuchni przydadzą się pożyteczne akcesoria do alkoholi

Posted on 21/02/2021 7:32am

Wszyscy lubimy przyjęcia. Jest to sposobność do zgromadzeń, dialogów i momentu spokoju w tym zapracowanym, zabieganym czasie. Każdy człowiek zaczyna zwracać uwagę na detale i wystrzałowe przedmioty, a takim na pewno są coolery do wina.

Trunek może stać cały czas na stole i chłodzić się. Nie ma również obawy, że cooler do wina ogrzeje się i zakończy spełniać swoją funkcję. Wystarczy zamienić lód, ażeby ciągle bardzo dobrze spełniał swoje zadanie i doskonale przy tym wyglądał. Wino w momencie serwowania winno być chłodne, nawet gdy przyjęcie odbywa się w ogrodzie, a wieczór jest upalny, parny. Wtenczas jego chłód jeszcze bardziej docenią goście.

Torba na butelkę wina to idealne rozwiązanie, ażeby wygodnie i elegancko dostarczyć wino wódka z dworu sieraków na piknik, grill, lub inne okazje. Torba nada się też jako opakowanie butelki wina, jaka ma być sprezentowana jako prezent. Oprócz tego torbę można wyposażyć w cooler, co sprawi, że wino będzie od razu miało odpowiednią temperaturę do podania. Dodatkowo w coolerze mogą być miejsca na kieliszki, dlatego serwując trunek również kieliszki będą perfekcyjnie schłodzone.

wino i ser
Source: http://www.flickr.com
Coolery do wina stworzone z kombinacji wysokiej jakości stali szlachetnej szlifowanej na wysoki glanc będą wyglądać wspaniale i elegancko na każdym stoliku. Ten model coolerów wyróżnia minimalistyczny design i wysoka jakość skonstruowania. Ponadto, aby być pewnym, że wino ma odpowiednią temperaturę, jest możliwość użyć specjalnego termometru.Kieliszki to nadzwyczaj istotna choć często niedoceniana rzecz. Kształt kieliszków jest dobierana do stosownego alkoholu. To w nim gromadzą się wonności przenikające później do nosa amatora win.

Plastikowy dostępny na bardzo dobrze spisze się nawet podczas bardzo upalnych dni. Wewnątrz butelki znajduje się ruchomy wkład, który trzeba wcześniej zmrozić w zamrażarce. Dlatego że wkład wypełniony jest wyjątkowym żelem, gdy umieścimy go z powrotem w środku bidonu, będzie on utrzymywał niską temperaturę picia przez bardzo długi czas. Jest to nadzwyczaj pomysłowa butelka z filtrem - pobierz nasz biuletyn https://waterbobble.pl/filtry-bobble - z wkomponowanym wkładem schładzającym, jaki utrzymuje temperaturę chłodnego picia.

Tags: cooler, kieliszki, wino, alkohol, zamrażarka, torba