Rynek gier komputerowych rośnie w siłę i podbija światowe rynki

Posted on 24/05/2020 7:52am

Jeszcze kilkanaście lat temu praktycznie wszystkie dzieci bawiły się na podwórku, natomiast karą było dla nich na rozkaz rodziców zamknięcie w pokoju. W dzisiejszych czasach zamknięcie w pokoju nie jest karą, a mega frajdą.
Bo niemal wszystkie dzieci zamieniły podwórko na gry na komputerze.


battlefield bad company 2 vietnam
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com


Standardowym wyposażeniem statystycznego nastolatka jest dziś playstation, na którym grają już nie tyle młodzież, ale też ich rodzice. Świat gier zdominował także polskie podwórko, które całkowicie opustoszało.

Czy masz ochotę zgłębić omawiane zagadnienie? Jeśli tak, to kliknij w rekomendowany link (https://www.klubtanca.pl/kursy-tanca/kurs-latino-solo/), a na pewno odnajdziesz takie newsy, które będą niezwykle potrzebne.

Praktycznie wszyscy przenieśli się do Internetu, gdzie razem albo przeciwko sobie grają, wyścigają się, zdobywają artefakty i następne punkty, które mogą zamienić na dodatkowe postacie o specjalnych właściwościach - ceneo.pl/13552323.


Rodzina aktywna jesienią
Author: Future PR
Source: Future PR


Najbardziej znaną grą komputerową, powstałą przede wszystkim dla starszych graczy, jest battlefield bad company 2 vietnam. To gra z rodzaju strzelanek, która toczy się w czasie wojny w Wietnamie. Każdy gracz może wybrać bogaty zasób broni, pojazdów oraz map, w których może walczyć z nowymi przeciwnikami. Dużo bitew, krwi jak również strachu może przysporzyć też znany bioshock. Z kolei dla fascynatów wyścigów samochodowych producenci mają burnout legends psp – grę dostępną na Playstation I Nintendo DS. I na zakończenie, gra dla zdecydowanie młodszych użytkowników – łamigłówki buzz ps2. To znakomita opcja na rodzinne, deszczowe popołudnia i mroźne weekendy - zasięgnij porady.


Rynek gier komputerowych zdobywa coraz więcej zwolenników na całej kuli ziemskiej.
Producenci gier komputerowych ścigają się w pomysłach na nowe sensacje, grafikę, efekty specjalne.

Spodobał Ci się ten wpis? Zatem zapewne masz ochotę przeglądnąć więcej. Jeśli tak, to kliknij w ten link i kliknij po źródło (https://scenariuszzycia.pl/portret-numerologiczny/). Miłej lektury!

Istotne tylko, by rodzice kontrolowali przeżywanie tego świata przez młodych, by się w nim całkowicie nie zatopili.

Tags: dom, dzieci, efekty, gry komputerowe