Przystanek Woodstock jako występy, ale również szereg działań

Posted on 10/07/2018 10:16am

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą. Dzieje największego polskiego festiwalu liczy już ponad 20 lat. Realizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jaka tym letnim występem pragnie podziękować wszelkim ochotnikom i osobom wspomagającym jej styczniowe, finałowe przedsięwzięcia.

Przystanek Woodstock to nie wyłącznie występy, ale również szereg przedsięwzięć towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, także dużo innych. Osoby, jakie przybywają na festiwal, cenią sobie nieprzeciętny nastrój imprezy. Trudno o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na jakimkolwiek Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja organizuje przesłuchanie chętnych grup, które pragną przedstawić się przed dużą publiką.Zabezpieczenie tej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, czyli grupę ochotników, kompetentną ochronę, także policję, która zajmuje się przypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbardziej bezpieczna impreza (zobacz również dekoracje na imprezę) masowa w Polsce. Sporo przeróżnych ludzi spotka się ze sobą, mieszka w jednym miejscu, wspólnie się bawi- sporo więcej zobaczysz na www. Każdego roku Policja potwierdza, że przy tak olbrzymiej widowni fenomenem jest tak nieduża ilość zgłoszeń dotyczących agresji.

Teczka na ramię
Author: César
Source: http://www.flickr.com
Ażeby pojechać na taki festiwal, koniecznie należy się w coś spakować. Torby podróżne muszą być przede wszystkim lekkie, przestronne, ale trwałe. Nawet względnie tania torba może być dobra pod warunkiem, że będzie skonstruowana z trwałych materiałów. Malutkie walizki sprawdzą się jako podręczny bagaż, jaki można zabrać ze sobą wszędzie. Typowe i ogromne walizki to podejście właściwe na dłuższe wyjazdy. Należałoby, by w środku ukrywały się dodatkowe kieszonki zapinane na zamek błyskawiczny, które zmieszczą drobne przedmioty. Niezwykle wygodną możliwością jest możność przeobrażenia drobnej torby na plecak - www.plecaki.com.pl/pl/c/Soy-Luna/213 - za pomocą zewnętrznych szelek. Dzisiejsze walizki są coraz to lżejsze i bardziej wytrzymałe na defekty dzięki wykorzystywaniu zaawansowanych technologicznie towarów. Szczegóły znajdziesz pod linkiem . Rozpiętość cenowa dostępnych na rynku walizek jest bardzo obszerna.

Tags: kieszonki, kultura, impreza