Przystanek Woodstock jako występy, ale również szereg działań

Posted on 04/11/2020 7:45am

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą. Dzieje największego polskiego festiwalu liczy już ponad 20 lat. Realizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jaka tym letnim występem pragnie podziękować wszelkim ochotnikom i osobom wspomagającym jej styczniowe, finałowe przedsięwzięcia.


Przystanek Woodstock to nie wyłącznie występy, ale również szereg przedsięwzięć towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, także dużo innych. Osoby, jakie przybywają na festiwal, cenią sobie nieprzeciętny nastrój imprezy. Trudno o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na jakimkolwiek Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja organizuje przesłuchanie chętnych grup, które pragną przedstawić się przed dużą publiką.

Zabezpieczenie tej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, czyli grupę ochotników, kompetentną ochronę, także policję, która zajmuje się przypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbardziej bezpieczna impreza masowa w Polsce. Sporo przeróżnych ludzi spotka się ze sobą, mieszka w jednym miejscu, wspólnie się bawi- sporo więcej zobaczysz na www. Każdego roku Policja potwierdza, że przy tak olbrzymiej widowni fenomenem jest tak nieduża ilość zgłoszeń dotyczących agresji.


Teczka na ramię
Author: César
Source: http://www.flickr.com
Ażeby pojechać na taki festiwal, koniecznie należy się w coś spakować. Torby podróżne muszą być przede wszystkim lekkie, przestronne, ale trwałe. Nawet względnie tania torba może być dobra pod warunkiem, że będzie skonstruowana z trwałych materiałów. Malutkie walizki sprawdzą się jako podręczny bagaż, jaki można zabrać ze sobą wszędzie. Typowe i ogromne walizki to podejście właściwe na dłuższe wyjazdy. Należałoby, by w środku ukrywały się dodatkowe kieszonki zapinane na zamek błyskawiczny, które zmieszczą drobne przedmioty. Niezwykle wygodną możliwością jest możność przeobrażenia drobnej torby na plecak wz 93 za pomocą zewnętrznych szelek. Dzisiejsze walizki są coraz to lżejsze i bardziej wytrzymałe na defekty dzięki wykorzystywaniu zaawansowanych technologicznie towarów. Szczegóły znajdziesz pod linkiem . Rozpiętość cenowa dostępnych na rynku walizek jest bardzo obszerna.

Tags: kieszonki, kultura, impreza