PlayStation 4 czy Xbox One? Wybierzcie sami

Posted on 16/03/2022 7:41am

Dobra konsola w dzisiejszych czasach to nie wyłącznie gry, ale również wiele pomocniczych opcji, takich jak: dostęp do Internetu, możliwość odtwarzania filmów, zdjęć, słuchania muzyki lub użytkowanie chmury, która pozwala na grę w najnowsze tytuły bez przymusu montowania ich na konsoli. Taką właśnie chmurę posiada PS4.


Pad do xboxa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
To wyjście w znacznym stopniu upraszcza wykorzystywanie narzędzia także ochrania pamięć. Obie konsole umożliwiają możliwość rozmów wideo, z tą różnicą, że w sytuacji Microsoftu można korystać z oprogramowania Skype. Obie konsole zapewniają korzystanie z przeglądarki internetowej również aplikacji YouTube. Ponadto playstation 4 udostępnia bibliotekę filmów, oraz muzyki. Z kolei xbox one przekazuje nam dostęp do własnego dysku w chmurze – Microsoft OneDrive. Większa część gier wychodzi jednocześnie na obie konsole, jednakże istnieją też takie, które są dostępne jedynie na PS4, lub Xbox One. Z pewnością ciężko jest wyłonić jednoznacznie lepszy produkt. Przed podjęciem definitywnej decyzji należy rozważyć zastosowaniu konsoli, cenę i tytuły gier, które cię ciekawią. Z jednej strony
Postać animowana z gry
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
PS4 jest wiele tańsze, niemniej zakup detali specjalnych, np. rewizora ruchowego, z pewnością zwiększy ostateczną kwotę.

W batalii parametrów technicznych, niedużo korzystniej zdaje się wypadać konsola playstation 4, choć nie świadczy to o niskiej jakości konsoli xbox one. Pamiętaj, ażeby myśleć na których grach ci zależy – być może te, którymi jesteś zainteresowany, są dostępne tylko na jednej z dwóch czynnych konsol. Na rynku konsol do gier trwa duża wojna o serca graczy, w której głównymi przodownikami są PlayStation 4 i Xbox One.

Bez względu na to, czy jesteś innowatorem, rajdowcem, lub po prostu kochasz przyciskać guziki, konsole PS4 lub Xbox One przekazuje Ci przyjemność w sam raz dla Ciebie.

Absorbujący tekst? Jeśli tak sądzisz, wcześniejsza strona (https://e-hunter.pl/poduszka-dla-psa) także przedstawia godne uwagi źródło informacji, które odnosi się do tej tematyki.

PS4 czy Xbox One, to gry bez przeszkód. Niesamowite wrażenia dla Ciebie i Twoich znajomych. Ulubione filmy, programy telewizyjne i muzyka, kiedy tylko zechcesz.