O najlepszych grach komputerowych

Posted on 09/05/2022 7:42am

Branża komputerowa jest naprawdę bogata. Na sklepowych półkach i w wirtualnych butikach można znaleźć tysiące produkcji. Dla nieobeznanego w tej kwestii wybranie odpowiedniej gry jest dosyć trudne. Z tej przyczyny napisaliśmy ten przydatny przewodnik, który wspomoże ciebie, drogi laiku, w wyborze dobrych tytułów.


pro evolution soccer z kotem
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
O ile twoim konikiem jest poszerzanie swojej wiedzy nt historii, postaw na gry strategiczne, których akcja rozgrywa się w przeszłości. Dziś w sprzedaży można zobaczyć dwie fantastyczne pozycje. Na 100 procent kiedyś słyszeliście co nieco o legendarnej serii Civilization. Aktualnie w sprzedaży jest 5 część oraz 2 add-ony do niej. Powinno się też przemyśleć zakup którejś gry z cyklu Total War.

Jeśi lubisz po pracy wypocząć przy monitorze komputera, powinieneś kupić sobie porządne First Person Shootery. W tej kategorii gier warto zapoznać się z Battlefield 3 albo Crysis 3.

Uwielbiasz szarady? Wolisz przechodzić przez gry powoli, delektując się rozrywką? Przygodówki są najlepsze dla ciebie. Warto nabyć produkcje wydane parę lat temu, które nie straciły nic ze swojej grywalności. Obligatoryjną pozycją są gry Deponia oraz Najdłuższa Podróż.

Uwielbiasz dużą prędkość, lecz lękasz się kolizji i czających się policjantów z drogówki? Nie ma kłopotu. Spraw sobie jedną z wielu oferowanych gier wyścigowych. Aby rozrywka była jeszcze doskonalsza, dokup fantastyczną kierownicę, którą podepniesz do peceta. Twoją faworyzowaną metodą zabijania czasu jest lektura wciągających książek? Możesz kupić sobie którąś ze kultowych gier typu RPG. Może ci się to wydawać nieprawdopodobne, ale granie w takie arcydzieła gatunku jak Baldur’s Gate bądź Neverwinter Nights to przeżycie zbliżone do lektury znakomitej powieści.

Opracowaliśmy dla Ciebie następne przyciągające wiadomości na interesujący Cię dział. Przejdź do nowego artykułu oraz czytaj wpis bombki choinkowe decoupage.


O ile kiedyś grałeś na Atari lub NES w jakieś stare produkcje, możesz znaleźć dla siebie mnóstwo gier indie, które przywołują wspomnienia z poprzednich dekad.

Tags: komputer, dodatki, rozrywka, akcja, łamigłówki, produkcje