Każdego dnia wzbogacani jesteśmy nowinkami. Jaka metoda Tobie pasuje? Które lubisz wiadomości? Jak lubisz je otrzymywać?

Posted on 03/03/2019 9:28pm

Każdego dnia dowiadujemy się czegoś nowego o świecie, łapiemy się na tym, że nowa porcja wiedzy umie otworzyć nam oczy na wiele zjawisk i inspiracji. Właściwie to nigdy nie mamy dość, jeśli coś nas zauroczy, zachwyci chcemy dostawać tego jeszcze więcej.
Fragment gazety
Author: Tony Cairns
Source: http://www.flickr.com
Każda porcja dla nas użytecznych informacji w różnych częściach życia, czyni nas bogatszymi i pozwala na odkrywanie nowych rzeczy. Informacje, wiedza, ciekawostki są jak podróże, które umożliwiają nam odkrywanie nowych miejsc, lub powrót tam, gdzie już byliśmy, ale znów chcemy powrócić.

Każdy ma inny sposób na własne informacyjne wzbogacenie. Jeden będzie potrzebował najwznioślejszych doznań estetycznych, wizualnych i muzycznych, wszystko
Poranna prasa
Author: Julie anne Johnson
Source: http://www.flickr.com
poniżej tego poziomu nie będzie nic warte. Inny będzie bardziej spokojny, ale jego wymagania także nie będą wcale niskie. Wreszcie jest mnóstwo ludzi, których nie interesują jakieś wzniosłe wymagania, im wystarczy dobry artykuł, fajna książka, niekoniecznie o rzeczach wielkich, istotnych, pragną się dobrze czuć z lekturą, pragną czytać takie pozycje, jakie ich interesują.

Są też ludzie, którym wystarczą najzwyklejsze gazetki promocyjne jak te z Promocyjni, stąpają twardo po ziemi i zależy im na jak najniższych cenach. Są dalecy od bujania w obłokach, lecz myślą co zrobić, by nieco zaoszczędzić. Mawia się, że tak najczęściej działają osoby starsze, które, nie mają co robić. To oczywiście wielka nieprawda, gdyż w każdym wieku znaleźć można ludzi, którzy będą wertowali takie gazetki promocyjne szukając ciekawych ofert. Zresztą, jakby to odebrać na bardziej wszechstronnym pojmowaniu to przecież jedno drugiego nie wyklucza. Przecież osoba, dla której niezwykle ważne są doznania duchowe czy artystyczne, może także z pełną pasją przeglądać gazetki promocyjne.

A czemu nie? Wyróżnić można dwa światy, świat duchowy i przyziemny, a każdy z nas (bogaty czy biedny) poczuje się lepiej, jeżeli może trochę zaoszczędzić. I nieważne, jakiej słucha na co dzień muzyki, w kwestii choćby drobnych przyjemności, jak ciekawe konsumenckie oferty Bardzo jesteśmy podobni do siebie.Tags: informacje, osoby starsze, doznania duchowe