Innowacyjne konsole do gier

Posted on 29/05/2022 7:39am

Dla osób zainteresowanych sektorem gier wideo, nabycie konsoli jest wyzwaniem. Xbox 360 to pulpit nowej generacji sygnowana logiem żywego tytana specjalności komputerowej - Microsoftu.
Pudełko z padem do xboxa
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Konsola, mimo dosyć mocnej rywalizacji ze strony Sony i Nintendo, sprzedaje się niezwykle dobrze. Producenci gier na konsolę cały czas wykazują, że Xbox 360 umie naprawdę pozytywnie zdumieć - dowodem jest choćby ostatni mega hit Gears of War. Konsola określona jest dla graczy, chociaż ma dużą kolekcję oprogramowań dla latorośli. W porównaniu z konkurencyjnym PS 3, jest też niedroga. Większość graczy postrzega playstation 3 jako najmocniejszą i najdroższą z osiągalnych na rynku konsol. Nic dziwnego, silnikiem tytana jest ośmiordzeniowy procesor Cell, który sprosta podtrzymać rzeczywiście dużo. O ile dorzucimy do niego przednią grafikę HDMI nośnik Blu-ray, to otrzymamy rzeczywiście wybuchową kompozycję. Nic dziwnego, że coraz to więcej edytorów informuje, iż gry określone z początku wyłącznie na PS3 ukażą się również na
Czarny zestaw, konsola xbox i pad
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
pozostałych systemach, zwłaszcza na Xboksie 360.

Jakiś okres temu pojawiła się dawno zapowiedziana premiera konsol nowej generacji. Podsuwa się pytanie czy powinno się kupić ps3, xbox 360, ponieważ wyszły ich następcy, odpowiedź brzmi kategorycznie tak. Gry na ps3/xbox 360 będą ukazywały się jeszcze cały czas przez parę lat. Zaprzestanie tych platform było by dla wytwórców ogromnie niezyskowne. XBOX 360 wychodził w kilku wersjach. PS3 wyszło w trzech wariantach-Fat, Slim i Super Slim. Warianty slim i super slim odróżniają się od siebie tylko wielkością i kubaturą dysku, obie są troszkę awaryjne.

Obie konsole posiadają gry, które wyszły jedynie na daną konsole. Powinniśmy wejść w jedną z wielu list gier ekskluzywnych opublikowanej w Internecie i poszukać na jaką konsole gry są fajniejsze, bardziej nas frapują. Większa część gier jest multiplatformowa czyli, ukazała się na obie konsole.

Podobnie ekscytujące zagadnienia są opublikowane w analogicznym serwisie. Jeżeli pragniesz je przeczytać - zobacz pod linkiem (https://wypozyczalniapacyfik.pl/zastawa-stolowa/), który jest tutaj.

Jak większa część wie, Internet w ps3 jest bezpłatny. W xboksie, by skorzystać z Internetu musimy wykupić kartę z szyfrem o nazwie xbox live gold.