Dobre produkcje dla popołudniowego odprężenia. Parę podpowiedzi

Posted on 04/08/2022 7:36am

Jeśli razem z naszym partnerem lubimy skończyć ciężki tydzień oglądając niezłe kino, warto zwrócić się po coś z nowych rzeczy albo żelaznej klasyki. W przypadku kiedy mamy odmienne upodobania, jest duża szansa, że trafimy na film, który przypadnie do gustu obu stronom. Po wybraniu filmu zawsze warto sprawdzić treść fabuły i recenzje filmowe, choć nie trzeba się nimi kierować.
łzy słońca
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Gdy chcemy silnych wrażeń, sięgnijmy po produkcję Łzy słońca. To doskonała, sensacyjna historia, która zyskała sobie ogromną popularność pośród widowni kinowej i przychylność krytyków i branży, czego dowodem były chociażby nagrody dla aktorów i wysoka dystrybucja filmu na DVD. Łzy słońca przypadną do gustu wszystkim tym, jacy lubią duże, ekranowe wcielenia Monici Belucci i Bruce'a Willisa, ponieważ tworzą atmosferę w tym filmie i grają bezbłędnie. Mocne uderzenie zapewni także Adrenalina 2 - przymierzam się do filmu łzy słońca. Produkcja o tym tytule nie pozostawi nikogo obojętnym – mamy to jak w banku. Jeżeli tylko spodziewamy się niezłego, rozrywkowego filmu z rozmachem - Adrenalina 2 to coś dla nas. Jeśli chcemy zobaczyć coś lekkiego, poszukajmy wśród komedii. Chociaż naprawdę rzadko można trafić na komedię romantyczną, która, trafia zarówno do pań, jak i panów, Męsko damska rzecz powinna wpasować się w gust obu płci. Przyjemny i śmieszny film o parze żyjącej w sąsiedztwie i uczęszczającej do tej samej szkoły, ale całkowicie się nie lubiącej. Dziwnym sposobem pewnego dnia te postacie budzą się w zamienionych ciałach i wtedy film (sprawdź profesjonalne wideofilmowanie) zaczyna się rozkręcać. Choć fabuła może brzmieć banalnie, Męsko damska rzecz przypadnie do gustu wszystkim, jacy w kinie szukają przede wszystkim wielu powodów do wybuchów śmiechu. Jeśli chcielibyśmy zostać w klimacie komediowym, Dwa tygodnie na miłość doskonale wpiszą się w ten klimat - oglądał ktoś męsko damską rzecz. To prosta historia bez głębokich wynurzeń, lecz bardzo przyjemna, lekka i miła dla oka, idealna na odprężenie i uwolnienie umysłu od trosk minionego tygodnia. Fajne kreacje przystojnego faceta – Hugh Granta i pięknej – Sandry Bullock na pewno zapadną w pamięć, ale Dwa tygodnie na miłość nie jest filmem, do którego będziemy wracać.


Jeśli chcemy dostarczyć sobie sporej dawki emocji, wybierajmy produkcje sensacyjne, a kiedy po ciężkim tygodniu zależy nam na czymś lekkim, przyjemna komedia będzie doskonała.

Tags: rzeczy, gra, gust, opinie