Czy miłość za grancą się opłaca? Samotni rodzice z dzieckiem mogą liczyć na spore wsparcie

Posted on 11/01/2022 7:42am

O odnajdywaniu miłości w sieci przeczytamy sporo komentarzy, zarówno przychylnych jak i tych nie popierających takiego sposobu nawiązywania sympatii. Powiązania rozpoczęte przez sieć wykraczają jednak daleko poza granice miast, województw, a nawet państw. Kto wie, czy właśnie w ten sposób nie rozpoczniesz długotrwałej i udanej relacji?


rodzice
Author: The National Guard
Source: http://www.flickr.com
Wiek, wygląd, praktykowane rozrywki, preferowane cechy u drugiej połówki - teraz dobieramy według rozmaitych kryteriów. W portalach miłosnych pomagają w tym awatary i galerie zdjęć kandydatów i kandydatek, opis pasji i prac którymi zajmują się nasi rozmówcy oraz wymagania. Internetowi poławiacze partnerów przechodzą jednocześnie test zaangażowania. Mimo wszystko portal spłaszcza i przyspiesza relacje, co nierzadko prowadzi do niepotrzebnych kłótni i rozstań, które w tradycyjnych, warunkach, bez sieci, mogłyby się nie wydarzyć. Pamiętajmy, że ścigając ideał, a nie dając na niego czasu, możemy nigdy na taki nie trafić…

Spotkania, które rozpoczęły się po poznaniu się w internecie, to bardzo istotny etap nawiązywania znajomości. Dobrze prowadzone „otwarcie” przekształći się w swoim czasie w przyjacielską relację, którą wzmoże prawdziwe uczucie. I tak przez kolejne lata obopólnego
samotni rodzice
Author: Antonio Tajuelo
Source: http://www.flickr.com
szacunku - to wszystko co wymaga próby czasu i dojrzałości nie jest wcale zamknięte dla portali randkowych, a zwłaszcza ich użytkowników. Samotni rodzice, czy pary po rozwodzie nie mają w życiu łatwej sytuacji na polu „uczuć”. Stare związki stały się przeszłością, a życie toczy się dalej. Przyzwyczajeni do męża odprowadzającego dziecko do przedszkola, robiącego zakupy, sprzątającego, dawni rodzice zostają sami z dziećmi w czterech ścianach.


Taka sytuacja ma także własne plusy, np. za granicą. Miłość w Anglii, w szczęśliwym związku małżeńskim paradoskalnie… może być mniej opłacalny niż partner sam z dziećmi. Jakkolwiek to brzmi, samotne matki i ojcowie (po przejściach) mogą liczyć nawet na kilkaset funtów zapomogi od państwa. W zależności od liczby chowanych przez małżonka-singla dzieci i obliczonych dochodów na osobę.

Zainteresował Cię omawiany wpis? Jeżeli tak, to bez wahania zobacz także to użyteczne źródło (https://magazynauto.pl/porady/gdy-drobiazg-uniemozliwia-dalsza-jazde-jak-sobie-radzic,aid,1768). Zwyczajnie kliknij tutaj a na pewno się nie rozczarujesz.

To nie koniec socjalnego wsparcia dla rodziców samotnie wychowujących dzieci na Wyspach. Pary polskich emigrantów mogą skorzystać z brytyjskiego prawa „państwa opiekuńczego”.

Tags: dziecko, rozrywka, miłości