Bycie singlem a cała paleta możliwości zapoznania się z nowymi osobami. Dzięki nowym mediom jest naprawdę wiele metod na odnalezienie ciekawej osoby

Posted on 24/04/2022 7:35am

Jak to jest istnieć aktualnie, w świecie coraz bardziej wirtualnym, przez co nasze relacje stają anonimowe? Z jednej strony jest to sytuacja dosyć niekomfortowa, gdyż ludzie już nie są ze sobą tak blisko jak dawniej. Jeśli jest internet i portale społecznościowe, to po co się z kimś widzieć na żywo, gdy możemy po prostu włączyć laptop, aby utrzymać konkretną znajomość. Z drugiej natomiast strony, nigdy wcześniej nie było tylu możliwości, żeby z kimś się zapoznać, i to właśnie za pomocą internetu.
miłość
Author: nic519
Source: http://www.flickr.com
Znakomicie wiedzą o tym single. Jakby nie sieć trudno byłoby im zapoznać osobę, czy to na parę randek czy może na dłużej. Istnieją miejsca, gdzie poznaje się ludzi, na przykład takie miejsca to miejsce pracy czy bardziej puby i dyskoteki, jednocześnie nie ma tam tylu sposobów, ile oferują portale dla ludzi którzy szukają partnera.

W tego typu miejscach łatwo możemy odnaleźć osobę dla siebie, co więcej, mamy sporo możliwości, aby znaleźć właśnie taką osobę, jaką preferujemy. Najczęściej bez problemu można odnaleźć taką osobę dzięki świetnym wyszukiwarkom, jakie tak uściślają dane zapytanie, że otrzymujemy tylko osoby, które rzeczywiście chcemy poznać.

para
Author: Jason Corey
Source: http://www.flickr.com
Czy tego typu znajomość nawiązana przez internet ma szansę przetrwać? Właściwie tak. Pomimo że wszystko jest zależne od naszego podejścia i to na jakie osoby trafimy, to jak najbardziej kreują się z tego bardzo trwałe związki. Sceptycy także się o tym przekonują, gdy w zasadzie po jakimś czasie poznają kogoś z kim jest im dobrze. Zachęceni tym zapoznają się z innymi osobami sprawdzając pozostałe możliwości.

To istotnie również jest niezwykle ciekawe w tego typu portalach, że można poznać sporo osób, ażeby jednocześnie bardziej poznać siebie. Przy każdej osobie jesteśmy zawsze trochę inni, a jednocześnie jesteśmy w stanie sprawdzić, przy kim czujemy się naprawdę swobodnie, przy jakiej osobie możemy być całkowicie szczerzy. To daje znacznie większą ilość możliwości niż poznawanie kogoś na żywo, ponieważ taka jest prawda, że nie mamy zawsze tak dużo możliwości.

Niektóre osoby mogą jednocześnie nie być w stanie przekroczyć określonego etapu, a mianowicie: poznawanie osób jak najbardziej, ale jedynie w internecie. Kiedy dochodzi do spotkania na żywo, to taki człowiek się wycofuje. To także się zdarza, jednakże po pewnym czasie, jeśli relacja staje się już naprawdę ciekawa i warta poznania w realu, wtedy takie podejście może się zmienić.Tags: Internet, randka, relacja