Billboardy - sposób na zostanie zuważonym przez tysiące osób

Posted on 21/05/2019 12:00am

Promocja podstawą sprzedaży - prawda wiadoma każdemu. Im więcej ludzi pozna produkt, tym więcej będzie miała możliwość na zakup. Dlatego strategiczne jest rozmieszczenie reklamówki, jak i jej rozmiar. Skąpiąc na reklmę wstrzymujesz powodzenie swojego produktu.
Reklama
Author: ING Group
Source: http://www.flickr.com
Wpadaj w oczy - zamieść reklamę na billboardzie

Billboardy to ogromne oświetlane plansze na których umiejscawia się afisze reklamowe. Dużym kalibrem odznaczają się billboardy (przykładowo: dailymotion.com/video/xu7sg6_billboardy-zielona-gora-tel-782-666-777_lifestyle). Ani jedna osoba nie minie nich beznamiętnie. Jej rozmiary gwarantują, że setki przechodniów dzień w dzień będą natrafiać na nasz towar. Dzięki temu firma będzie rozpoznawana, a grupa potencjalnych kontrahentów powiększy się. Lotne slogany reklamowe usytuowane na billboardzie mogą stać się w tak mocno popularne, że przenikną do przeszłości, będą ochoczo przytaczane, co jeszcze bardziej umocni notowanie marki na rynku. Interesującym adresatów rozwiązaniem jest seria billboardów, gdzie na pierwszym umieszczono zagadkę, a dopiero po jakimś czasie odpowiedzieć. W minionych latach znany był kazus, gdy pewna marka wykupiła dwa billboardy koło siebie. Na pierwszym umiejscowiła wymyśloną sytuację będącą pragnieniem sporu ludzi, a na drugim dała raklamę swojej firmy, która to marzenie realizowała - jest to wspaniały przykład kreatywności!

Reklama
Author: FaceMePLS
Source: http://www.flickr.com
Zaprojektuj akcję reklamową i wydzierżaw billboardyWiele przedsiębiorstw zajmujących się wynajmem powierzchni reklamowych chętnych jest pomóc w przygotowaniu generalnej akcji reklamowej.

Dodatkowo podpowiadają jak zdefiniować kim jest odbiorca, do którego chcemy dotrzeć i na tej podstawie proponują opracowanie projektu graficznego, jego wydruk i montaż. Na prośbę klienta wykonywane są sondaże przed, jak i po montażu billboardu. Czynności te mają za zadanie odpowiedzieć na zagadnienie czy kampania osiągnęła sukces, i jaka jest jej wydajność. Niekwestionowaną zaletą dzierżawy billboardu jest niski nakład pieniężny, jaki trzeba w nią zainwestować. Przykładem może być: billboardy będzin.

Tags: marki, hasła, tablice