Bestseller „Nieśmiertelni” czyli dobra książka podstawą udanego dnia

Posted on 04/09/2020 8:13am

Wszyscy ludzie potrzebują w ciągu dnia wolnej chwili dla siebie. Relaks jest niezwykle istotną częścią codzienności, w związku z czym specjaliści od zdrowego życia przestrzegają, aby pamiętać o codziennej porcji czegoś, co gwarantuje nam radość. Radość życia zwiększa szanse by zachować świetne zdrowie przez dziesięciolecia. Należy o tym pamiętać codziennie i przeznaczać dziennie minimum pół godziny wyłącznie sobie.

audiobook na iphonie
Author: athriftymrs.com
Source: http://www.flickr.com
Dróg do osiągnięcia relaksu jest tyle, ilu ludzi. Jedni znajdują ukojenie w muzyce, inni cieszą się oglądając ulubiony serial, kolejni odczuwają satysfakcje ze sportu bądź z przebywania ze zwierzętami. Rozrywką cechującą się najdłuższym udokumentowanym stażem i będącą jednocześnie niezwykle skutecznym treningiem dla ludzkich mózgów jest lektura.
Nieśmiertelni wydanie limitowane - fonopolis - Vincent V. Severski
Author: fonopolis
Source: http://fonopolis.pl/niesmiertelni-wydanie-limitowane
Od dawna wiadomo, że książki rozwijają. Nie wynika to jedynie z zawieranych w nich słów. Czytając, tak jak oglądając film, poznajemy jakąś opowieść. Różnica polega na tym,iż film odzwierciedla grę aktorską i zamysł reżysera, nie zostawiając pola manewru dla naszej własnej fantazji. Sprawa wygląda odmiennie w przypadku lektury książki, podczas czego musimy samodzielnie zbudować cały świat, który kreuje autor książki, stanowiąc świetny trening fantazji.
W świecie postępu i nieprzerwanych zmian nie każdy może pozwolić sobie na wymagającą czasu i skupienia lekturę klasycznych książek ze względu na wadę wzroku bądź brak czasu. Korzystnym wyjściem dla ludzi, którzy nie mają możliwości czytania książek jest audiobook.

audiobooki
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com
Książki mówione cieszą się niemalejącą popularnością z wieluwzględów. Główną zaletą jest fakt, iż można słuchać ich w każdym miejscu i podczas wykonywania dowolnych czynności, przykładowo podczas jazdy samochodem. Współczesny rynek proponuje mnóstwo dzieł przerobionych na książki mówione, na przykład Vincent Severski audiobook Nieśmiertelni. Już trzeci z rzędu tom cyklu Nielegalni sprosta oczekiwaniom każdego głodnego silnych wrażeń .

Tags: książki, audiobook